سوالات متداول

سایت ساز پوپش (10)

+ خدمات ارائه شده در بسته ها تا چه مدتی می باشد ؟

سامانه پوپش پس از خرید با زیردامنه پوپش برای شما به مدت یک سال فعال و قابل استفاده است و تمام اطلاعات و فایل های آپلود شده برای همیشه در این سیستم ذخیره خواهند شد ولی در صورت اتمام این دوره، اطلاعات کاربری شما در سیستم ذخیره می شود و  برای دسترسی به آنها باید حساب خود را تمدید کنید.

+ مراحل ثبت سفارش چگونه است؟

به صفحه ی سفارش بروید و بسته ی مورد نظر خود را انتخاب کنید. در مرحله ی بعد مشخصات خود را وارد کنید. سپس نام دامنه ی مورد نظر خود را انتخاب کنید و دکمه سفارش را بزنید. سپس ایمیل حاوی لینک پرداخت دریافت خواهید کرد که با کلیک روی آن به صفحه ی پرداخت منتقل خواهید شد. پرداخت از سه روش فیش واریزی، کارت به کارت و آنلاین امکان پذیر می باشد. اگر از پرداخت آنلاین استفاده کنید، بلافاصله پس از پرداخت وب سایت شما فعال و راه اندازی خواهد شد. اما اگر از روش های دیگر مانند فیش واریزی یا کارت به کارت استفاده کرده اید، باید شماره فیش یا شماره پیگیری را وارد کرده و پس از بررسی و تایید واریز، ایمیلی حاوی اطلاعات سایت به شما ارسال خواهد شد و سایت شما فعال خواهد شد.

+ دامنه در سیستم به چه صورت خواهد بود ؟

با خرید هر بسته، یک دامنه ir به مدت یک سال با نام انتخابی شما نیز به صورت رایگان در اختیار تان قرار خواهد گرفت ، اما اگر شما از دامنه دیگری استفاده می کنید، میتوانید پس از تنظیمِ DNS ها، ان را در سیستم ثبت کنید تا از همان دامنه قبلی استفاده کنید .شما همچنین میتوانید از دامنه های دیگری غیر ازIR استفاده نمایید .

در صورتی که شما دامنه ir  دارید می توانید از همان دامنه در سایت ساز پوپش استفاده کنید و پوپش آن را برای شما به مدت یک سال تمدید می کند.

+ میزان فضای میزبانی چقدر می باشد ؟

میزان حجم اختصاص یافته به هر بسته متفاوت است و شما هنگام انتخاب بسته مورد نظر میزان حجم مورد نیاز خود را می توانید انتخاب نمایید.

+ میزان فضای میزبانی ایمیل چقدر است ؟

پنل های مختلف دارای میزان متفاوتی از فضای پست الکترونیک هستند ولی شما میتوانید هر زمان که بخواهید این فضا را ارتقا دهید .

+ به روز رسانی در این سیستم به چه شکل است ؟

به روز رسانی های سامانه پوپش در تمام طول دوره ایی که از سرویس ما استفاده می کنید بصورت رایگان برای شما و تمام کاربران اعمال خواهد شد.

+ زبان برنامه نویسی سامانه پوپش چیست ؟

سایت ساز آنلاین پوپش بر اساس زبان برنامه نویسی PHP نوشته و توسعه یافته است.

+ پشتیبانی در این سامانه به چه صورت است ؟

شما در تمام طول مدت یک سالی که از این سیستم استفاده می کنید ،در صورت نیاز می توانید از سامانه پشتیبانی برای رفع مشکلات ، نیاز و یا ارتباط با بخش فنی یا مالی استفاده و مشکلات و درخواست های خود را اعلام و پس از بررسی به شما پاسخ متناسب با نیاز شما داده شده و جهت رفع مشکل شما اقدام خواهد شد.

+ آیا برای پشتیبانی باید تماس تلفنی داشت ؟

خیر – شما میتوانید از بخش پشتیبانی در قسمت پنل مدیریت سایت خود اقدام به ایجاد درخواست پشتیبانی نمائید و آنرا ارسال نمائید.

+ ایمیل چه زمانی فعال خواهد شد؟

پس از طی کردن مراحل ثبت دامنه، ایمیل شما فعال خواهد شد.