بایگانی

+ مراحل ثبت سفارش چگونه است؟

به صفحه ی سفارش بروید و بسته ی مورد نظر خود را انتخاب کنید. در مرحله ی بعد مشخصات خود را وارد کنید. سپس نام دامنه ی مورد نظر خود را انتخاب کنید و دکمه سفارش را بزنید. سپس ایمیل حاوی لینک پرداخت دریافت خواهید کرد که با کلیک روی آن به صفحه ی پرداخت منتقل خواهید شد. پرداخت از سه روش فیش واریزی، کارت به کارت و آنلاین امکان پذیر می باشد. اگر از پرداخت آنلاین استفاده کنید، بلافاصله پس از پرداخت وب سایت شما فعال و راه اندازی خواهد شد. اما اگر از روش های دیگر مانند فیش واریزی یا کارت به کارت استفاده کرده اید، باید شماره فیش یا شماره پیگیری را وارد کرده و پس از بررسی و تایید واریز، ایمیلی حاوی اطلاعات سایت به شما ارسال خواهد شد و سایت شما فعال خواهد شد.

+ پشتیبانی در این سامانه به چه صورت است ؟

شما در تمام طول مدت یک سالی که از این سیستم استفاده می کنید ،در صورت نیاز می توانید از سامانه پشتیبانی برای رفع مشکلات ، نیاز و یا ارتباط با بخش فنی یا مالی استفاده و مشکلات و درخواست های خود را اعلام و پس از بررسی به شما پاسخ متناسب با نیاز شما داده شده و جهت رفع مشکل شما اقدام خواهد شد.

+ دامنه در سیستم به چه صورت خواهد بود ؟

با خرید هر بسته، یک دامنه ir به مدت یک سال با نام انتخابی شما نیز به صورت رایگان در اختیار تان قرار خواهد گرفت ، اما اگر شما از دامنه دیگری استفاده می کنید، میتوانید پس از تنظیمِ DNS ها، ان را در سیستم ثبت کنید تا از همان دامنه قبلی استفاده کنید .شما همچنین میتوانید از دامنه های دیگری غیر ازIR استفاده نمایید .

در صورتی که شما دامنه ir  دارید می توانید از همان دامنه در سایت ساز پوپش استفاده کنید و پوپش آن را برای شما به مدت یک سال تمدید می کند.

+ خدمات ارائه شده در بسته ها تا چه مدتی می باشد ؟

سامانه پوپش پس از خرید با زیردامنه پوپش برای شما به مدت یک سال فعال و قابل استفاده است و تمام اطلاعات و فایل های آپلود شده برای همیشه در این سیستم ذخیره خواهند شد ولی در صورت اتمام این دوره، اطلاعات کاربری شما در سیستم ذخیره می شود و  برای دسترسی به آنها باید حساب خود را تمدید کنید.

دیدگاه‌ها برای + خدمات ارائه شده در بسته ها تا چه مدتی می باشد ؟ بسته هستند | by .