طراحی اپلیکیشن فروشگاهی اندروید با کمترین هزینه

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی اندروید با کمترین هزینه

امروز تقریبا اکثر مردم در دنیا و در کشور خودمان از گوشی های هوشمند استفاده می کنند و درصد بالایی از این گوشی های هوشمند نیز دارای سیستم عامل اندروید هستند. پس برای کسب و کارهایی که به فروش آنلاین فکر می کنند فقط نباید به داشتن سایت فروشگاهی اکتفا کنند. البته لازم است سایت فروشگاهی آن ها نیز واکنش گرا بوده و برای کاربران موبایل و تبلت مناسب اجرا شود. اما غیر از این باید برای سیستم عامل های پر طرفدار موبایل مانند اندروید نیز اپلیکیشن فروشگاهی داشته باشند تا بتوانند مشتری بیشتری جذب کنند. اما هزینه سنگین طراحی اپلیکیشن فروشگاهی بسیاری را از اقدام برای شروع طراحی اپلیکیشن فروشگاهی اندروید منصرف می کند. در این مطلب ما با معرفی سیستم اپلیکیشن ساز پوپش به شما امکان ساخت اپلیکیشن فروشگاهی اندروید با کمترین هزینه را ارائه می نماییم.

چرا طراحی اپلیکیشن فروشگاهی اندروید ضروری است؟

امروزه دیگر تقریبا همه کسب و کارها دریافته اند که دیگر نمی توان فقط در بازارهای سنتی حضور داشت. رقابت کسب و کارهایی که به تجارت الکترونیک وارد شده اند بسیار شدید شده است. ابتدا ورود به فروش آنلاین فقط به یک سایت فروشگاهی نیاز داشت. امروزه کار پیجیده تر شده و یک سایت نیز کفایت نمی کند. اکثر شرکت ها به فکر طراحی اپلیکیشن فروشگاهی اندروید نیز در کنار سایت فروشگاهی افتاده اند. اما چرا این مورد واقعا لازم به نظر می رسد؟ پاسخ واضح است. اگر به اطرافیان خود نگاهی سطحی حتی بیندازید می بینید تقریبا همه آن ها در روز از طریق موبایل های هوشمند خود وارد اینترنت می شوند. یعنی بعضا خریدهای خود را هم به صورت آنلاین و از طریق همین گوشی و تبلت ها انجام می دهند. 

ساخت اپلیکیشن فروشگاهی اندروید برای کسب و کارها یعنی این بازار را به رقبا واگذار نکردن. شاید تا چند سال دیگر درصد افرادی که خرید اینترنتی با موبایل انجام می دهند خیلی بالاتر از این برود و درصد خریداران سنتی بسیار کمتر از امروز شود. پس اگر کسب و کار ها به فکر ماندگار بودن در آینده هستند از امروز باید به فکر باشند و با داشتن سایت و اپلیکیشن فروشگاهی، سعی کنند سهم بیشتری از فروش آنلاین را کسب کنند.البته اپلیکیشن ها محدود به موبایل ها و تبلت ها نیستند و در بسیاری از لوازم دیگر نیز استفاده می شوند. برای مثال امروزه تلویزیون های هوشمندی تولید می شوند که تحت سیستم عامل اندروید بوده و از اپلیکیشن های نوشته شده برای اندروید استفاده می کنند.

کاربر پسند بودن در طراحی اپلیکیشن فروشگاهی اندروید

همان طور که وقتی وارد یک سایت می شوید و پاپ آپ ها و بنرهای زیاد و سرعت لود کم باعث فراری شدن شما از سایت می شود، مواردی نیز می تواند کاربران را از اپلیکیشن فراری دهد. در واقع باید یک اپلیکیشن و سایت فروشگاهی برای کاربران تجربه کاربری خوبی ایجاد کنند. در صورتی که کاربر تجربه خوبی داشته باشد سایت و اپلیکیشن شما را به دیگران هم معرفی می کند و برای شما در واقع بدون هزینه بازاریابی می کند. پس سعی کنید با رعایت مواردی ساده مشتریانی وفادار به دست آورید. از مهم ترین مواردی  که می تواند یک اپلیکیشن را برای کاربران جذاب کند سادگی است. فضای اپلیکیشن شما نباید به گونه ‌ای پیچیده باشد که مشتری را از مطالب اصلی و مهم برنامه منحرف کند.

اپلیکیشن شما باید به گونه ‌ای طراحی شود که بتواند به آسانی و در کمترین زمان، اطلاعات مورد نیاز را به مخاطب منتقل کند. همچنین نکته مهم دیگر، کارا بودن اپلیکیشن فروشگاهی است. واضح است که کسی دوست ندارد از اپلیکیشنی استفاده کند که عملکرد کندی دارد.  با پیشرفت دنیای اپلیکیشن، کاربران این امکان را پیدا کرده‌اند که از اپلیکیشن ‌هایی با سرعت بالا استفاده کنند. اگر اپلیکیشن شما کند باشد کاربران به سراغ رقبای شما خواهند رفت و شما بازار را به رقبا خواهید باخت. همچنین گرافیک اپلیکیشن های موفق به طوری طراحی می‌ شوند که فضای کمتری را در حافظه موبایل به خود اختصاص دهند.

در ساخت اپلیکیشن فروشگاهی اندروید باید تمامی گزینه های مورد نیاز و مواد مورد نیاز برای یک کار مشخص در دسترس کاربر قرار گیرد . کامل بودن دسترسی مواردی که کاربر به آن نیاز دارد به این معنی نیست که حواس کاربر را به موراد اضافی و غیر ضروری پرت کنیم. از دیگر مواردی که بسیار برای کاربران مهم است این است که اجزا و رفتارهای اپلیکیشن باید طوری طراحی شود که کاربران در هر بار ورود نیاز نباشد اطلاعات کاربری را مجددا وارد نمایند. همچنین اپلیکیشن فروشگاهی اندروید باید انعطاف پذیر باشد. به طوریکه این اجازه را به کاربر بدهد تا بتواند اعمال گذشته خود را تصحیح نماید. همچنین برای یک طراحی اپلیکیشن هوشمند می توان در قسمت هایی که نیاز است کاربران فیلد مشخصی را پر کنند، فیلد حساس به ورود مقادیری خاص باشد تا از بروز خطاهای انسانی جلوگیری شود.

آیا طراحی اپلیکیشن فروشگاهی اندروید به رونق کسب و کارها کمک می کنند؟

قطعا اگر اپلیکیشن فروشگاهی شما در مارکت های معتبر اندروید داخلی و خارجی مانند کافه بازار و گوگل پلی قرار نگیرد، مخاطبان زیادی نیز پیدا نمی کند. برای قرار گرفتن در این مارکت ها اپلیکیشن شما باید استانداردهای کافی برای تایید شدن را داشته باشد. خوشبختانه نه تنها سیستم اپلیکیشن ساز پوپش برای شما طراحی اپلیکیشن فروشگاهی اندروید را بسیار بسیار ارزان کرده است، در عین حال اپلیکیشن های طراحی شده در این سیستم دارای بالاترین استاندارها برای تایید در این مارکت های معتبر اندروید هسند. از این رو توصیه می کنیم اپلیکیشن خود را با سیستم اپلیکیشن ساز پوپش بسازید که دارای استانداردهای لازم باشد.

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی اندروید با استفاده از اپلیکیشن ساز پوپش

با کمک اپلیکیشن ساز پوپش می توانید با کمترین قیمت و بالاترین استانداردها، طراحی اپلیکیشن فروشگاهی اندروید خود را سفارش دهید. کافیست با شماره های این شرکت برای سفارش و دریافت مشاوره تماس حاصل فرمایید. همچنین می توانید سایت فروشگاهی خود را هم با سایت ساز پوپش با کمترین قیمت طراحی کنید. این سیستم نیز به شما امکان می دهد حتی خودتان بدون داشتن دانش برنامه نویسی سایت خود را طراحی کنید. در واقع تمامی خواسته ها و سلایق شما در این روش، در سایت اعمال شده و هزینه شما هم به شکل چشمگیری کم می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *