فروشگاه ساز اندروید به همراه پکیج کامل فروشگاهی

فروشگاه ساز اندروید به همراه پکیج کامل فروشگاهی

در حال حاضر وب سایت ها و شرکت های متعددی در کشور وجود دارند که فروشگاه ساز اندروید هستند و خدمات گوناگونی پیرامون آن به تقاضا کنندگان ارائه می دهند. استفاده از گوشی های اندروید با گذشت زمان بسیار رایج شده است از این رو این حرفه روز به روز گسترش یافته و تقاضا کنندگان آن بیشتر و متعدد تر می شود.

تکنولوژی اینترنت از جمله فرایند هایی است که از سیر تکاملی پر سرعتی برخوردار است به گونه ای که در حال حاضر اکثر افراد با استفاده از تلفن های همراه خود از وجود آن بهره مند می شوند، چرا که بهره مندی از اینترنت دیگر جزء فرایند های دائمی و مورد نیاز هر شخصی شده است. یکی از مزیت های پیدایش اینترنت و انواع و اقسام درگاه های اینترنتی، راه اندازی انواع کسب و کار آنلاین و اپلیکیشن فروشگاهی است که همواره با استقبال قابل توجهی رو به رو شده اند.

مزایای ساخت اپلیکیشن فروشگاهی توسط فروشگاه ساز اندروید

یکی از کسب و کار هایی که در حال حاضر بیشترین استفاده را از وجود اینترنت دارد، کسب و کار های حوزه ی خرید و فروش انواع و اقسام کالا ها و محصولات است. این کسب و کار ها با راه اندازی وب سایت های فروش اینترنتی توانسته اند میزان فروش خود را به مراتب بیشتر کنند اما لازم است بگوییم برای خرید از طریق وب سایت های اینترنتی تقاضا کنندگان می بایست به جست و جو در درگاه های اینترنتی بپردازند تا وب سایت فروشگاهی مورد نظر خود را پیدا کنند.

اگر شما نیز صاحب فروشگاهی هستید که می خواهید برای تقاضا کنندگان غیر حضوری خود به مراتب در دسترس تر از وب سایت های اینترنتی باشید، پیشنهاد می کنیم شما هم به دنبال ساخت اپلیکیشن فروشگاهی اندروید باشید.

فروشگاه ساز اندروید چه خدماتی ارائه می دهد؟

فروشگاه ساز اندروید در واقع مجموعه خدماتی است که طی آن اپلیکیشنی مخصوص برای فروشگاه شما طراحی می شود، به صورتی که دیگر نیاز نیست تقاضا کنندگان برای خرید محصولات شما زمانی اضافه برای جست و جو در درگاه های اینترنتی بپردازند. فروشگاه ساز موبایل اندرویدی با ساخت فروشگاه های اپلیکیشنی نه تنها فرایند دسترسی مشتری ها را برای خرید سهل تر می کند، بلکه با بهره مندی از این فروشگاه ها مزایای متعددی شامل حال فروشنده و همچنین خریدار می شود.

اگر قصد راه اندازی اپلیکیشن فروشگاهی خود را دارید می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از منابع مختلف اینترنتی استفاده کنید. ما نیز در این مقاله راهنمایی های مطلوبی به جهت بهره مندی از خدمات فروشگاه ساز اندروید آورده ایم که برای متقاضیان برنامه های فروشگاه اندروید بسیار مفید و مسمر ثمر هستند.

ویژگی های برنامه های فروشگاهی اندروید

با توجه به آمار های به دست آمده دانلود اپلیکیشن های مخصوص سیستم عامل های اندروید به مراتب بیشتر و متعدد تر از اپلیکیشن های ویندوز و دیگر سیستم عامل ها می باشند، چرا که اگر کمی به اطراف خود بنگرید می بینید در دست اکثر افراد جامعه نمونه ای از گوشی های اندرویدی وجود دارد. استفاده از گوشی های اندرویدی به قدری رایج و متداول شده است که حتی افراد برای سرچ در وب گاه های اینترنتی از طریق گوشی خود اقدام می کنند.

برای گوشی های اندرویدی اپلیکیشن های بسیار زیادی وجود دارد که یکی از نمونه هایی که رفته رفته رواج پیدا می کند، اپلیکیشن های مخصوص انواع و اقسام فروشگاه ها است. لازم است بگوییم شما با تهیه ی اپلیکیشن فروشگاه خود از طریق اپلیکیشن ساز آنلاین فروشگاهی مانند پوپش می توانید، فروش خود را به مراتب پر رونق تر کنید؛ چرا که خرید از طریق اپلیکیشن های فروشگاهی مزایای بسیار زیادی برای متقاضیان خرید دارد. از این رو از محبوبیت بسزایی برخوردار است.

برخی از ویژگی های برنامه های فروشگاهی اندروید

 • فروشگاه ساز اندروید برنامه را به نحوی طراحی می کند که دارای قسمت های به درد بخوری نظیر پر بازدید ترین محصولات، پر فروش ترین محصولات، انواع محصولات تخفیفی و … است.
 • برنامه های اندروید فروشگاهی دارای گزینه هایی مثل علاقه مندی ها، ارسال نظر، مشاهده ی نظر مشتری ها و … است که هر یک از کاربردی منحصر به فرد برخوردار هستند.
 • برنامه های اندروید فروشگاهی می توانند محصولات بسیار بیشتر و متنوع تری با تعداد نا محدود به نمایش بازدید کنندگان بگذارند.
 • فروشنده اگر محصولی جدید برای فروش به مشتری تهیه کرده است می تواند به سرعت در اپلیکیشن اندروید فروشگاه خود درج کرده و به نمایش بازدید کنندگان بگذارد.
 • پرداخت بهای محصول خریداری شده داخل انواع اپلیکیشن های فروشگاهی امکان پذیر است، که از طریق روش های مختلفی صورت می گیرد.
 • محصولات به جهت دسترسی بهتر مشتری در دسته بندی های گوناگونی تقسیم بندی شده اند.
 • و موارد بسیار زیاد دیگری از این قبیل.

تمام ویژگی های فوق منجر شده استفاده از برنامه هایی که توسط برنامه فروشگاه ساز اندروید ساخته می شوند، رفته رفته رایج تر و پر مخاطب تر شوند.

پارامتر های مد نظر فروشگاه ساز اندروید در طراحی اپلیکیشن

حال اگر قصد ساخت اپلیکیشن فروشگاه خود را دارید باید برای انتخاب یک فروشگاه ساز اندرویدی معتبر اقدام کنید تا در نهایت اصولی ترین و بهترین برنامه ی اندرویدی را برای فروشگاه خود داشته باشید. اپلیکیشن هایی که توسط فروشگاه ساز اندروید طراحی و ساخته می شوند با توجه به عوامل و مسائل گوناگونی طراحی می شوند، چرا که یک فروشگاه ساز اندروید با کیفیت و معتبر می داند عمل به چه موارد و مسائلی منجر به ارائه ی بهترین اپلیکیشن فروشگاهی است.

از جمله مهم ترین پارامتر هایی که فروشگاه ساز اینترنتی اندروید باید طی طراحی اپلیکیشن فروشگاهی اندروید به آن ها عمل کند عبارت هستند از:

 • فروشگاه ساز اندروید باید بکوشد اپلیکیشنی با طرحی ساده، زیبا و در عین حال با دسترسی آسان ارائه دهد.
 • در طراحی اپلیکیشن باید با توجه به ماهیت فروشگاه مربوطه عمل کند و اپلیکیشنی مرتبط طراحی نماید.
 • فروشگاه ساز اندروید می بایست از درج اطلاعات غیر ضروری و نا مرتبط خودداری کند.
 • یکی از مهم ترین پارامتر هایی که فروشگاه ساز های اندروید باید در نظر داشته باشند، طراحی اپلیکیشنی با سرعت بالاست؛ چرا که سرعت حرف اول را در میزان کیفیت انواع و اقسام اپلیکیشن ها می زند.
 • برنامه فروشگاه ساز اندروید می بایست اپلیکیشن را به نوعی طراحی کند که اگر کاربر مدت زمان زیادی از اپلیکیشن استفاده نکرده است، به وسیله ی اعلان ها برای او یادآوری شود.
 • و موارد دیگری از این دست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *