ساخت اپلیکیشن هایپرمارکت به همراه سایت با قیمت ارزان

ساخت اپلیکیشن هایپرمارکت به همراه سایت با قیمت ارزان

ساخت اپلیکیشن هایپرماکت گامی دیگردر راستای حذف محدودیتهای مکان و زمان است. دیگر زمان خاموشی و فاصله و دوری به اتمام رسیده است؛ ما در قرن ۲۱ زندگی میکنیم و این قرن، قرن اینترنت اشیا است. قرن حذف بسیاری از محدودیتهاست. در قرنی داریم عمرمان را میگذرانیم که همه در فکر فضا و کشف ناشناخته­ ها هستند؛ بنابراین زمان گشتن در فروشگاه ­های بزرگ در چله تابستان و زیر برف و کولاک در زمستان به اتمام رسیده است. عصر، عصر نویی است.

مزایای ساخت اپلیکیشن هایپرمارکت حرفه­ای

 • ساخت اپلیکیشن هایپرمارکت هم فروشگاه را به خانه مشتریان شما میبرد و هم محل کسب شما را در منزلتان برپا میکند. دیگر نیازی به خرید و اجاره مغازه­ های بزرگ در نبش خیابان نیست، دیگر حتی نیاز به داشتن یک انبار هم نیست. دیگر ذخیره کردن و خواب پول و خراب شدن با ساخت اپلیکیشن هایپرمارکت معنا ندارد.
 • همه کالاها با تنوع بالا و به­ روز میتوانند در سبد پیشنهادی هایپر شما به مشتری باشند و مشتری شما در هر ساعت از شبانه ­روز، هرکالایی را که میخواهد سفارش دهد. با سفارش طراحی اپلیکیشن سوپر مارکت آنلاین یا هایپرمارکت دیگر عبارت تمام شده است و نسیه و چک برگشتی مشتری جایی در این کسب وکار مطمئن ندارند.
 • دیگر نیازی به چانه زدن نیست؛ این شمایید که هر زمان که بخواهید برروی کالاهایتان تخفیف میگذارید، مقدار تخفیف را شما تعیین خواهید کرد، نه مقدار چانه زدن مشتری و مدت بحث. بدون هیچگونه اتلاف وقت و مشکل اعصاب پیدا کردن فروش خواهید کرد.
 • دفترهای نسیه و طلبهای سوخت شده مغازه­ های سنتی را به یاد می­آورید؟ و یک روز آگهی حراج به علت تغییر شغل. با مشاغل اینترنتی مانند دایر کردن هایپرمارکت دیگر نه دفتری وجود دارد و نه سوخت شدن طلبی و نه حراج به نصف قیمتی. ما با ساخت اپلیکیشن هایپرمارکت در حقیقت غول هفتسر ورشکستگی را از ریشه نابود کرده­ایم. همه چیز نقد و با حساب و کتاب و در دسترس قرار گرفتن کالاها برای همه مشتریان در  هر زمانی بدون محدودیت.
 • ساخت اپلیکیشن فروشگاهی برای هایپر مارکت یک گام اساسی دیگری را نیز برداشته است؛ مشکل تامین سرمایه و محدودیت سرمایه اولیه را به کلی حذف نموده است. همانطور که در قسمت بالا ذکر گردید شما قرار نیست یک فروشگاه بزرگ بخرید یا اجاره کنید. قرار نیست دنبال مکان هاپپرمارکت خود در نبش خیابان و مکانهای اصلی شهر بگردید و ماهیانه هزینه هنگفتی را متحمل شوید، اجاره مغازه دیگر معنا ندارد. همه این هزینه­ ها  با سفارش ساخت اپلیکیشن هایپرمارکت معنا خود را از دست داده­اند.
 • تمام هایپرمارکت بزرگ شما در صفحه یک گوشی کوچک در جیب تک تک مشتریان جا میگیرد، شما هیچ مکان فیزیکی خاصی را نیاز ندارید؛ بنابراین اگر در فکر راه­ اندازی یک کسب و کار مستقل برای خودتان هستید با خیال راحت در براورد سرمایه اولیه، تامین هزینه برای دایر کردن مکان هایپرمارکت را کنار بگذارید.
 • قسمت بعدی براورد هزینه مربوط به خرید وسایل داخل هایپرمارکت است؛ قفسه زدن و سبد و نورپردازی و سایر امکانات. ما با راه اندازی هایپرمارکت اینترنتی این مشکل را نیز برای شمایی که میخواهید همت کنید و برای خود کار کنید، حل کرده­ایم. نورپردازی، زیباسازی و قفسه زدن همه در اپلیشکیشن بدون حضور وسیله فیزیکی انجام میگیرد و همه­چیز در دستان شماست.
 • قسمت سوم هزینه­ها که با اقدام به سفارش ساخت اپلیکشن هایپرمارکت عملا حذف میشود؛ خرید کالاها برای فروش هست. شما اگر بخواهید هایپرمارکت سنتی راه بیندازید به اندازه پولی که خواهید داد کالا خواهید داشت البته محدودیت مکان خود مسئله مهم دیگری است که تنوع و یا مقدار خرید را برای شما محدود خواهد نمود. شمایی که تصمیم گرفته­ اید کسب و کاری برای خود داشته باشید چه قدر سرمایه دارید؟ ساخت اپلیکیشن هایپرمارکت شما را از تامین وجه جهت خرید کالا بی­ نیاز میکند.
 • کافیست سراغ تامین کنندگان مختلف بروید تنوع محصولات دست شماست؛ فقط باید تلاش کنید، خوب ببینید، به اطراف خود دقت کنید، خلاق باشید. در این هایپرمارکت خود میتوانید هرچقدر که دلتان میخواهد کالا به مشتریان عرضه کنید؛ انواع نوشدنیها را بفروشید بدون اینکه حتی یک جعبه خریداری و انبار کرده باشید.
 • در هایپر خود میوه­های دستچین و درجه یک هم عرضه کنید؛ برای همه اتفاق افتاده است میوه را خود انتخاب کرده ­اند؛ اما متوجه نشده اند و میوه مشکلدار را هم خرید کرده­اند یا موجوی مغازه فقط میوه­ های کال و نارس بوده است و خریداری که عجله دارد خرید کرده است. حالا شما در هایپر خود همیشه میتوانید میوه­ های رسیده، تازه و سالم را بدون نگرانی از خراب شدن آنها عرضه کنید. کم کم همه دارند  به خریدهای اینترنتی و استفاده از اپلیکیشنها عادت میکنند. بدین ترتیب شما میتوانید در اپلیکیشن فروشگاهی خود بینهایت بلندپروازی کنید و هرچه را که میخواهید عرضه کنید.
 • ساخت اپلیکیشن هایپرمارکت بدین ترتیب موقعیت فوق­العاده ­ای را فراهم میکند تا اشتغالزایی با کمک اینترنت انجام شود. شما اپلیکیشن سفارش میدهید کسی طراحی میکند و عده زیادی تامین کننده کالاهای شما خواهند و این جریان رودی خواهد بود که از هرکجا رد میشود سبزی میبخشد و زندگی.

سفارش ساخت اپلیکیشن هایپرمارکت ارزان

هزینه اولیه شما برای شروع این کار فوق­ العاده بدون سرمایه و بدون ریسک ورشکستگی همین هزینه ناچیز طراحی خواهد بود که با کمک عرضه شبانه­ روزی کالاهایی که پولی برای آن پرداخت نکرده ­اید و به مرور با قبول تبلیغات قطعا روزی حتی مقدار آن را فراموش خواهید کرد. همه­ چیز به خود شما ربط دارد این شمایید که باید تشنه تلاش و رشد باشید و انگیزه در شما چون سوختی عمل نماید و به جلو هلتان دهد.

ساخت اپلیکیشن هایپرماکت شروع این داستان است ؛

 • داستان کسب اینترنتی شما زمانی پیش خواهد رفت که بتوانید برنامه­ای را عرضه کنید که در سیستم عامل های مختلف قابل نصب و استفاده شود.
 • اگر بتوان به­ صورت افلاین این اپلیکیشن را استفاده کرد بیشتر کمکتان میکند به جلو حرکت کنید.
 • باید خوب تبلیغ کنید.
 • اپلیکیشن شما باید در کامپیوترها و گوشیها به طور کامل قابل قابل دسترس باشد.
 • از شبکه­ های اجتماعی برای معرفی آن استفاده کنید.
 • سعی نمایید کالاها را مستقیم از تولیدکنندگان تامین نماید که به­ راحتی بتوانید تخفیف دهید و قیمتها را پایینتر عرضه کنید قیمت همیشه مهم است.
 • شما مشکل تاریخ انقضا ندارید؛ اما به فکر تاریخ کالایی که به مشتری میدهید باشید؛ نباید مشتری ناراضی داشته باشید.
 • برنامه­ های تشویقی خاص درنظر بگیرید؛ تخفیفها و یا ارائه پکیج کالاها پر مصرف و کم مصرف در کنار هم و…

انواع روشهای بازاریابی وجود دارد که میتوانید در هایپر خودتان پیاده کنید؛ تنها کافی است سفارش ساخت اپلیکیشن فروشگاهی اندروید برای هایپرمارکت را به جایی بسپارید که بتواند دست شما را برای خلاقیت باز بگذارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *