ارزان ترین راه ساخت اپلیکیشن فروشگاهی چیست؟

ارزان ترین راه ساخت اپلیکیشن فروشگاهی چیست؟

ارزان ترین راه ساخت اپلیکیشن فروشگاهی چیست؟

امروزه به علت افزایش هزینه ها و کاهش رونق کسب و کارها، در نظر گرفتن هزینه برای توسعه کسب و کار برای صاحبان مشاغل بسیار سخت شده است و هر هزینه ای که بازگشت سرمایه مطمئنی ندارد را از سبد هزینه های خود حذف می کنند. اکثر کسب و کارها این موضوع را دریافته اند که بخشی از فروش از حالت حضوری خارج شده و به صورت اینترنتی و آنلاین انجام می پذیرد. قطعا درصد سهم این گونه فروش ها در سال های آینده بسیار بیشتر نیز خواهد شد. این کسب و کارها نیز برای توسعه خود قصد ورود به تجارت الکترونیک را دارند. اما هزینه های سنگین ساخت سایت و ساخت اپلیکیشن فروشگاهی بسیاری از آنان را منصرف می کند.

اما بسیاری از این افراد دقیقا نمی دانند که هزینه ساخت اپلیکیشن فروشگاهی چقدر است؟ برای این منظور قصد داریم در این مطلب به قیمت های معمول در بازار اشاره کرده و البته راهکاری برای طراحی اپلیکیشن فروشگاهی با هزینه ای به مراتب کمتر نیز خدمتتان ارائه نماییم.

موارد موثر بر تعیین قیمت ساخت اپلیکیشن

موارد موثر بر تعیین قیمت ساخت اپلیکیشن

در برآورد قیمت طراحی اپلیکیشن به عوامل مختلف فنی و تعداد ساعات کاری باید توجه داشته باشیم. هزینه طراحی اپلیکیشن بستگی به تعدادی از عوامل مورد نیاز برای موفقیت اپلیکیشن دارد و شامل طراحی ایده، نوع و پیچیدگی محصول، تعداد سیستم عامل های پشتیبانی کنند، طراحی سفارشی و پشتیبانی پس از انتشار است. در مورد تعداد سیستم عامل های پشتیبانی کننده، عقل حکم می کند به علت بالا بودن درصد استفاده مردم از موبایل هایی با سیستم عامل اندروید، برای کاهش هزینه ها ابتدا فقط اپلیکیشن اندروید را برای کسب و کار خود سفارش دهید تا با جامعه آماری بیشتری سروکار داشته باشید.

پیچیدگی های فنی ساخت اپلیکیشن ها

پیچیدگی های فنی ساخت اپلیکیشن ها

طراحی اپلیکیشن ها پیچیدگی های فنی زیادی دارند که برخی از آن ها عبارتند از : یکپارچگی شخص ثالث، توسعه پنل مدیریت، خرید درون برنامه و استفاده از اجزای سخت ‌افزاری. یکپارچگی شخص ثالث قابلیتی است که به عنوان مثال با استفاده از آن اضافه ‌کردن قابلیت ‌های به اشتراک‌ گذاری در رسانه ‌های اجتماعی یک اپلیکیشن می ‌تواند با فیس‌بوک، توییتر، + Google و سایر API‌ های شبکه اجتماعی انجام شود. توسعه پنل مدیریت، ابزاری بسیار مفید است که باعث می ‌گردد قابلیت هایی مانند برنامه‌ های کاربردی، مدیریت کاربران و محتوا، مشاهده آمار و … در دسترس قرار بگیرد. اما پیدا کردن رویکردی مناسب برای هر نوع دستگاه و ارتباط مناسب بین نرم افزار با هر نوع سخت افزار به خصوصی نیز فاکتور دیگری در زمینه فنی است. هر یک از این موارد به نوبه خود در تعیین قیمت و هزینه طراحی اپلیکیشن می تواند موثر واقع شود.

هزینه های معمول ساخت اپلیکیشن فروشگاهی

هزینه های معمول ساخت اپلیکیشن فروشگاهی

در حقیقت مشکل همینجاست. زیرا طراحان مختلف قیمت هایی به شدت متفاوت را ارائه می کنند که همین مساله موجب گیج شدن مشتریان می شود. تحقیقات میدانی ما قیمت هایی تا ۸۰ میلیون تومان برای ساخت اپلیکیشن فروشگاهی اختصاصی حرفه ای را نشان می دهد که این رقم به راحتی می تواند کسب و کارها را از داشتن اپلیکیشن منصرف کند. با توجه به رو به رشد بودن فروش آنلاین و لزوم دور اندیشی، قطعا این انصراف در آینده نزدیک می تواند برای این کسب و کارها بسیار ویرانگر باشد. البته باید در نظر داشت برخی نیز قیمت هایی بسیار پایین و غیر معقول ارائه می کنند که باید در استاندارد بودن اپلیکیشن طراحی شده توسط آن ها شک کرد. زیرا هر اپلیکیشنی نمی تواند به کسب و کار شما کمک کند.

باید اپلیکیشن شما در استانداردی باشد که مارکت های اصلی خارجی و داخلی به ویژه گوگل پلی و کافه بازار آن را تایید نمایند. اگر اپلیکیشن شما در این مارکت های معروف و پر کاربر قرار نگیرد نمی توان توقع داشت که مخاطبی برای کسب و کار شما جذب کند. سیستم پوپش راهکاری است که برای کاهش هزینه های شما در طراحی اپلیکیشن فروشگاهی استاندارد و تایید شده در مارکت های اندرویدی می تواند کاربردی باشد. در ادامه به خدمات این سیستم سایت ساز و اپلیکیشن ساز بیشتر می پردازیم.

خدمات گروه پوپش در زمینه طراحی سایت و اپلیکیشن فروشگاهی

خدمات گروه پوپش در زمینه طراحی سایت و اپلیکیشن فروشگاهی

بسیاری از کسب و کارها لزوم داشتن سایت فروشگاهی و اپلیکیشن فروشگاهی اندروید را درک کرده اند و به علت هزینه بالای طراحی بهاین نتیجه رسیده اند که ای کاش دانش برنامه نویسی را داشتند و خودشان می توانستند این کار را انجام دهند. سیستم سایت ساز پوپش این مشکل را برای شما عزیزان حل کرده است. شما در این سیست با کمترین هزینه و بدون داشتن دانش برنامه نویسی می توانید سایت فروشگاهی و اپلیکیشن فروشگاهی خود را طراحی نمایید.

مکانیزم ساده طراحی قالب در سیستم پوپش به همه حتی بدون داشتن کمترین دانشی از برنامه نویسی امکان طراحی سایت و اپلیکیشن کسب و کار خودشان را می دهد. به این طریق طراحی امکانات صفحه سایت فقط با جابجایی المانها و موارد مختلف در صفحه سایت، از طریق کار با موس صورت می پذیرد که کار بسیار ساده می شود. صرفه جویی در هزینه ساخت سایت فروشگاهی از این طریق، بسیار چشمگیر است.

در زمینه ساخت اپلیکیشن فروشگاهی بمنظور توسعه کسب و کار هم باید درنظر داشته باشید که پوپش با سیستم اپلیکیشن ساز خود، امکان داشتن اپلیکیشن اندروید را برای شما عزیزان فراهم کرده است. ما نکته مهم در مورد اپلیکیشن این است که اپلیکیشنی که توسط مارکت های اندروید تایید نشوند در واقع ارزش چندانی ندارد. اپلیکیشن های اندرویدی ساخته شده توسط گروه پوپش استانداردهای لازم برای تایید شدن در مارکت های اپلیکیشن مشهور و پر مخاطب داخلی و خارجی را دارا می باشند.

سفارش طراحی سایت و اپلیکیشن فروشگاهی با کمترین هزینه

سفارش طراحی سایت و اپلیکیشن فروشگاهی با کمترین هزینه

مفتخریم که با معرفی سیستم پوپش، شما عزیزانی که اهمیت ورود به دنیای تجارت الکترونیک را دریافته ولی به علت هزینه های سنگین از ساخت سایت و اپلیکیشن منصرف شده اید را از ناامیدی در آوردیم و راهکاری مناسب با بودجه تان خدمتتان ارائه نمودیم که می تواند در توسعه کسب و کار شما بسیار موثر واقع شود. فقط کافیست تردید را کنار گذاشته و زودتر اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *